• kuchnia

Apartament 60m2. Gdańsk, ulica Sadowa

Jeśli spojrzycie na mapę południowego Gdańska, to na pewno Wasz wzrok przykuje dziwnie regularna, niebieska linia, układająca się w zygzak, który już na pierwszy rzut oka nie wygląda, jak twór naturalny.

To odpływ Motławy, który w przeszłości pełnił funkcję fosy dla bastionów obronnych Starego Miasta.  Właśnie na jego brzegu znajduje się ciekawa inwestycja mieszkaniowa Front Park, a w niej apartament, którego wykończeniem zajęła się nasza ekipa.

Projekt zakładał wykorzystanie śmiałych elementów związanych z naturą, połączonych z industrialnym, surowym charakterem betonu architektonicznego.

 

Udało się połączyć te dwa przeciwstawne elementy, jednocześnie podkreślić komfort i sprawić, że wnętrze jest przytulne i miłe dla oka. Osobna toaleta ozdobiona elementami morskimi i wykończona pastelowymi odcieniami szarości i różu łazienka, stanowią ciekawy dodatek. Tak wyraźne odejście od stylu dominującego w pozostałych pomieszczeniach, jest dodatkowym atutem, który sprawia, że przechodząc między różnymi częściami apartamentu, mamy wrażenie przenoszenia się między dwoma krajobrazami.

Naszym skromnym zdaniem całość robi niepowtarzalne wrażenie i stanowi spójna, pomimo zastosowania różnych stylizacji, kompozycje. Właścicielka jest zachwycona, a my cieszymy się z faktu, że dzięki naszej małej pomocy ktoś zrealizował swoje marzenie i zamieszka w tak niezwykłym miejscu.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.