• kuchnia

Remont w czasie epidemii

Ostatnie wydarzenia związane z epidemią Covid-19 zaskoczyły niemal każdą gałąź gospodarki. Każdy z nas dla dobra ogółu zmienia dotychczasowe przyzwyczajenia i adoptuje się do sytuacji, która niekoniecznie musi pokrzyżować nasze plany.

W naszej branży codziennie stajemy przed wyzwaniami, które wymagają od nas innowacyjności i nieszablonowego podejścia do pokonywania rozmaitych przeszkód.

Nie inaczej jest i teraz. Konieczność izolacji społecznej i ograniczenia wszelkich kontaktów między ludzkich nie przeszkadza w realizacji celów. Nasz zespół jest w pełni przygotowany do pracy online.

Nasi Klienci mają stały i nieograniczony dostęp do swoich opiekunów, architektów i projektantów za pomocą preferowanej przez siebie technologii. Zespoły wykonawcze do maksimum ograniczają kontakty z innymi ludźmi i pracują systemem rotacyjnym, z zachowaniem zalecanych środków bezpieczeństwa.

Przy wykorzystaniu nowoczesnych urządzeń komunikacyjnych nasi opiekunowie zapewnią Wam bezpośredni wgląd w każdy etap prac wykonawczych.

Wychodzimy z założenia, że nasza przyszłość zależy od nas i pomimo niesprzyjających okoliczności najlepsze co możemy zrobić, to iść do przodu.

Jeśli chcecie zrealizować swoje plany związane z wykończeniem wnętrza lub remontem  – zachęcamy do kontaktu – zrealizujemy każdy projekt, zachowując przy tym konieczne środki bezpieczeństwa!

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.